Tragedie în Bihor! Un adolescent de 15 ani a murit înecat. Tânărul ieșise la scăldat alături de un prieten

Tragedie în Bihor! Un adolescent de 15 ani a murit înecat. Tânărul ieșise la scăldat alături de un prieten

Tragedie în Bihor! Un adolescent în vârstă de numai 15 ani s-a stins din viață după ce s-a înecat în Balta de la Șimian. Acesta ieșise la scăldat alături de încă un prieten, însă nu […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro