Sorin Pletea, șeful Secției 14 de la Obregia, dezvăluiri după externarea lui Fulgy: ”Scopul nostru este ca persoana să-și recapete starea de sănătate”

Sorin Pletea, șeful Secției 14 de la Obregia, dezvăluiri după externarea lui Fulgy: ”Scopul nostru este ca persoana să-și recapete starea de sănătate”

Externarea lui Fulgy a readus în atenția publică numeroase întrebări despre internările psihiatrice și procedurile din spitalele de specialitate. La Dan Capatos Show, Sorin Pletea, șeful Secției 14 din cadrul Spitalului Obregia, a explicat ce […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro