S-a oprit pe Transfăgărășan să facă poze, iar mașina i-a căzut într-o râpă. Șoferița uitase să tragă frâna de mână

S-a oprit pe Transfăgărășan să facă poze, iar mașina i-a căzut într-o râpă. Șoferița uitase să tragă frâna de mână

Un incident petrecut pe Transfăgărășan a atras atenția asupra riscurilor pe care le implică oprirea autovehiculelor în zonele montane, mai ales în locurile aflate în pantă. O simplă neglijență s-a transformat într-un eveniment cu pagube […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro