Mihaela Belecciu, femeia care și-a ucis fiica de 13 ani și apoi s-a sinucis, a lăsat un mesaj de adio

Mihaela Belecciu, femeia care și-a ucis fiica de 13 ani și apoi s-a sinucis, a lăsat un mesaj de adio

Mihaela Belecciu, în vârstă de 39 de ani, a lăsat un mesaj de adio înaintea unei tragedii care a șocat comunitatea din Torino. Romanca și-a ucis fiica, iar apoi a recurs la un gest extrem, […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro