Mesajul plin de înțeles postat de Andreea Bălan în ziua în care a împlinit 42 de ani: ”Există viață după suferință”

Mesajul plin de înțeles postat de Andreea Bălan în ziua în care a împlinit 42 de ani: ”Există viață după suferință”

Andreea Bălan își serbează ziua de naștere. Aceasta a împlinit 42 de ani, iar cu ocazia zilei speciale a postat un mesaj impresionant pe rețelele de socializare. Mai mult decât atât, a precizat că mai […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro