Cum trăiește Cabral după ruptura de Andreea Ibacka: „Stau cu copiii și merg la festivaluri”

Cum trăiește Cabral după ruptura de Andreea Ibacka: „Stau cu copiii și merg la festivaluri”

Cabral Ibacka trece printr-o perioadă plină de schimbări după despărțirea de Andreea Ibacka, însă prezentatorul spune că își canalizează energia către copii, proiectele TV și muzică. Revenirea pe platou i-a readus o atmosferă familiară, iar […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro