Ce spun vecinii Mihaelei, femeia care și-a omorât fiica, apoi și-a luat viața. Cum o vedeau în fiecare zi

Ce spun vecinii Mihaelei, femeia care și-a omorât fiica, apoi și-a luat viața. Cum o vedeau în fiecare zi

O româncă stabilită în Italia și-a găsit sfârșitul alături de fiica ei minoră, într-un caz care a zguduit comunitatea din Torino. Tragedia a ieșit la iveală duminică, 21 iunie 2026, când fiica cea mare a […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro