Ce face acum mama gemenilor căzuți de la etaj din Ploiești. Au trecut cinci ani de la tragedie

Ce face acum mama gemenilor căzuți de la etaj din Ploiești. Au trecut cinci ani de la tragedie

În urmă cu cinci ani, o tragedie cumplită a șocat întreaga comunitate din Ploiești. Doi copii gemeni, au căzut de la etajul 10 al unui bloc, iar mama lor, Andreea, a fost condamnată la închisoare. […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro