Ce a pățit fiul lui Sile Cămătaru după premiera documentarului: ”Trebuie să fiu atent. Sunt mulți oameni ofensați”

Ce a pățit fiul lui Sile Cămătaru după premiera documentarului: ”Trebuie să fiu atent. Sunt mulți oameni ofensați”

Lansarea documentarului despre clanul Cămătarilor nu a trecut fără reacții. Unii s-au regăsit în poveștile prezentate, alții s-au simțit atacați. În mijlocul furtunii s-a aflat și Dani Balint, fiul lui Sile Cămătaru, care a vorbit […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro