Ce a făcut Fulgy înainte să fie eliberat de la Obregia! Fiul Clejanilor a avut tratament preferențial în perioada în care a fost internat

Ce a făcut Fulgy înainte să fie eliberat de la Obregia! Fiul Clejanilor a avut tratament preferențial în perioada în care a fost internat

Fulgy, fiul Clejanilor, a fost externat de la Spitalul de Psihiatrie Alexandru Obregia după mai bine de două luni în care a fost internat și ținut sub observație. În tot acest timp, nu s-a știut […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro