Capitala, sub cupolă de foc! Recomandările făcute de Ministerul Sănătății

Capitala, sub cupolă de foc! Recomandările făcute de Ministerul Sănătății

ANM anunță că Bucureștiul intră într-o perioadă de căldură intensă, valabilă între 21 iunie, ora 10.00, și 24 iunie, ora 21.00. În acest interval, temperaturile ridicate și disconfortul termic vor domina, iar episoadele de instabilitate […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro