AFP: Petrolierele iraniene încep să iasă din zona de blocadă a SUA

Petrolierele iraniene au ieşit din zona din Golful Persic blocată de United States Navy, arată site-ul TankerTrackers, numind transporturile and #8221;primele exporturi de ţiţei ale ţării în două luni and #8221;, transmite AFP.


Citește articolul complet pe Bursa

Alte știri din Bursa