Scandal la Spitalul Județean din Oradea. Rudele unui pacient mort, duse la Poliție după ce au amenințat personalul medical

Scandal la Spitalul Județean din Oradea. Rudele unui pacient mort, duse la Poliție după ce au amenințat personalul medical

Un scandal de amploare a avut loc sâmbătă dimineață la Secția ATI a Spitalului Județean din Oradea, unde rudele unui pacient decedat în cursul nopții au amenințat personalul medical. Patru persoane au fost conduse la sediul Poliției Municipiului Oradea,


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul