O femeie însărcinată cu gemeni a murit la o zi după externarea de la Maternitatea Giulești. „I-au spus că sunt atacuri de panică”

O femeie însărcinată cu gemeni a murit la o zi după externarea de la Maternitatea Giulești. „I-au spus că sunt atacuri de panică”

O femeie de 36 de ani, însărcinată în 18 săptămâni cu gemeni, a murit la o zi după ce a fost externată de la Maternitatea Giulești. Familia susține că medicii au ignorat simptomele grave și i-au spus că suferă de un atac de panică.


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul