Mesajul lui Rogobete pentru Bolojan, după eșecul de la Cotroceni: „Când ați privit România fără hărți politice, fără procente și fără calcule?”

Mesajul lui Rogobete pentru Bolojan, după eșecul de la Cotroceni: „Când ați privit România fără hărți politice, fără procente și fără calcule?”

Fostul ministru al Sănătății, Alexandru Rogobete, i-a transmis vineri, 26 iunie, un mesaj public lui Ilie Bolojan, în care îi cere să pună interesul cetățenilor înaintea calculelor politice, în urma eșecului discuțiilor de la Palatul Cotroceni.


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul