Merită să mai fii șef în 2026? Motivul pentru care două treimi dintre angajați refuză să mai urce pe scara ierarhică

Merită să mai fii șef în 2026? Motivul pentru care două treimi dintre angajați refuză să mai urce pe scara ierarhică

Mai mulți bani, mai multă responsabilitate și un titlu care, până nu demult, reprezenta principalul semn al reușitei profesionale. Tot mai mulți angajați nu mai sunt însă convinși că merită.


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul