Gloria Bistrița a nimerit într-o grupă mai tare decât aceea în care va juca CSM București

Gloria Bistrița a nimerit într-o grupă mai tare decât aceea în care va juca CSM București

Efectuată la sediul Federației Europene de Handbal (EHF) de la Viena (Austria), astăzi, tragerea la sorți a grupelor ediției 2026/2027 a Ligii Campionilor la feminin a stabilit cu cine vor juca Gloria Bistrița și CSM București.


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul