George Simion îl amenință din nou pe Nicușor Dan cu suspendarea după consultările de la Cotroceni

George Simion îl amenință din nou pe Nicușor Dan cu suspendarea după consultările de la Cotroceni

Liderul AUR, George Simion, a declarat după consultările cu președintele Nicuşor Dan, că fără AUR nu se poate rezolva această criză guvernamentală și l-a amenințat pe șeful statului cu demiterea dacă „va continua să încalce voința românilor”.


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul