Claudiu Năsui, pozitiv după eșecul Guvernului Veștea: „Un lucru foarte bun pentru România”

Claudiu Năsui, pozitiv după eșecul Guvernului Veștea: „Un lucru foarte bun pentru România”

Deputatul USR Claudiu Năsui a declarat marți, 23 iunie, că este „un lucru foarte bun pentru România” faptul că Guvernul propus de Adrian Veștea nu a obținut votul de încredere al Parlamentului și, implicit, nu a primit puteri depline.


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul