Anchetă macabră în Ungaria. Un ambulanțier din Budapesta este suspectat că dezgropa cadavre pe care le gătea și le mânca

Anchetă macabră în Ungaria. Un ambulanțier din Budapesta este suspectat că dezgropa cadavre pe care le gătea și le mânca

Un lucrător al serviciului de ambulanță din Budapesta este acuzat că a dezgropat cadavre pentru a lua părți de corp pe care le gătea și le mânca.


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul