Vâlcea: Bărbat reținut de polițișt după ce a fost prins băut la volan

Vâlcea: Bărbat reținut de polițișt după ce a fost prins băut la volan

Polițiștii Postului de Poliție Galicea au reținut pentru 24 de ore un bărbat, în vârstă de 48 de ani, din comuna Galicea, cercetat pentru conducerea unui vehicul sub influența alcoolului. În fapt, la data de 21 iunie 2026, în jurul orei 20:00, polițiștii au fost sesizați cu privire la producerea unui accident rutier soldat cu […]


Citește articolul complet pe Gazeta de Sud

Alte știri din Gazeta de Sud