Astăzi, 22 iunie, în intervalul orar 11.00–15.00, polițiștii rutieri din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Dolj au desfăşurat o nouă acțiune pentru reducerea riscului rutier și prevenirea accidentelor de circulație. Activitatea, coordonată de Direcția Rutieră din cadrul Poliției Române, a avut loc pe Drumul Național 6, unul dintre cele mai intens circulate drumuri din județul […]
Alte știri din Gazeta de Sud
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 13:01
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 11:51
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 11:45
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 11:40
