O femeie de 73 de a murit duminică, după ce autotursmul în care se afla a intrat pe contrasens și s-a ciocnit cu un autocamion. Accidentul s-a produs pe DN 1, la km 294, între localităţile Veştem şi Bradu. „Din primele cercetări efectuate la faţa locului, poliţiştii rutieri au stabilit faptul că, în timp ce […]
O femeie a murit într-un accident produs între un autoturism și un autocamion
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 12:25
Alte știri din Gazeta de Sud
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 11:51
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 11:45
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 11:40
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 09:52
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 09:25
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 09:03
