Circulația rutieră pe Viaductul Râu Vadului va fi reluată pe ambele sensuri de mers începând cu 25 iunie, după finalizarea lucrărilor la rosturile de dilatație. Anunțul a fost făcut de Direcția Regională de Drumuri și Poduri (DRDP) Craiova. Potrivit DRDP Craiova, echipele de intervenție au încheiat lucrările de înlocuire a dispozitivelor de acoperire a rosturilor […]
Alte știri din Gazeta de Sud
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 09:25
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 09:03
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 07:54
