Circulația de pe Valea Oltului, reluată pe ambele sensuri

Circulația de pe Valea Oltului, reluată pe ambele sensuri

Circulația rutieră pe Viaductul Râu Vadului va fi reluată pe ambele sensuri de mers începând cu 25 iunie, după finalizarea lucrărilor la rosturile de dilatație. Anunțul a fost făcut de Direcția Regională de Drumuri și Poduri (DRDP) Craiova. Potrivit DRDP Craiova, echipele de intervenție au încheiat lucrările de înlocuire a dispozitivelor de acoperire a rosturilor […]


Citește articolul complet pe Gazeta de Sud

Alte știri din Gazeta de Sud