România a cucerit opt medalii, dintre care patru de aur și patru de argint, la Campionatele Balcanice de atletism desfășurate sâmbătă și duminică la Volos (Grecia), a anunțat Federația Română de Atletism pe pagina sa de Facebook. La 400 m feminin, Andrea Mikos și Ștefania Balint au câștigat aurul, cu 52 sec 26/100, respectiv argintul, cu […]
Atletism / România a cucerit opt medalii la Campionatele Balcanice de la Volos
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 08:08
Alte știri din Gazeta de Sud
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 07:54
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 06:56
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 06:36
