Doi morți și un rănit grav după o coliziune frontală între două autoturisme

Doi morți și un rănit grav după o coliziune frontală între două autoturisme

Doi adulți au murit, iar un adolescent a fost rănit grav, în urma unei coliziuni frontale între două autoturisme, produs duminică noapte pe DN 19, în localitatea bihoreană Adoni. Alte două persoane au necesitat transportul la spital. „Din cercetările efectuate de polițiștii Serviciului Rutier la fața locului s-a stabilit că, un tânăr, de 19 ani, […]


Citește articolul complet pe Gazeta de Sud

Alte știri din Gazeta de Sud