Lia Olguța Vasilescu, primarul Craiovei, a făcut o postare pe pagina sa de Facebook prin care îi ironizează pe craiovenii cărora nu le sunt pe plac piesele de mobilier urban montate în oraș. De această dată, primarul a prezentat stația amplasată în zona Aeroportul Internațional Craiova. „Cârcotașii! Suntem pe fază? Tocmai am mai montat o […]
Olguța Vasilescu îi ironizează pe craiovenii care critică mobilierul urban
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/20 18:21
