Olguța Vasilescu îi ironizează pe craiovenii care critică mobilierul urban

Olguța Vasilescu îi ironizează pe craiovenii care critică mobilierul urban

Lia Olguța Vasilescu, primarul Craiovei, a făcut o postare pe pagina sa de Facebook prin care îi ironizează pe craiovenii cărora nu le sunt pe plac piesele de mobilier urban montate în oraș. De această dată, primarul a prezentat stația amplasată în zona Aeroportul Internațional Craiova. „Cârcotașii! Suntem pe fază? Tocmai am mai montat o […]


Citește articolul complet pe Gazeta de Sud

Alte știri din Gazeta de Sud