Liderul AUR, George Simion, a publicat luni seară pe Facebook un mesaj în timp ce în plenul reunit al Parlamentului a început votul de învestire a Guvernului Veștea. „Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot”, a scris George Simion pe Facebook. Anterior, în plen, George Simion, extrem de surescitat, a avut un discurs scurt, în care a spus […]
George Simion a scos parlamentarii AUR din sală înainte de începerea votului de învestire a Guvernului Veștea
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 20:05
Alte știri din Gazeta de Sud
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 17:10
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 16:51
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 16:28
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/22 15:29
