Florin Ștefan și Universitatea Craiova și-au strâns mâna: „A venit momentul să îmi iau rămas-bun!”

Florin Ștefan și Universitatea Craiova și-au strâns mâna: „A venit momentul să îmi iau rămas-bun!”

Florin Ștefan (30 de ani), fundașul stânga al Universității Craiova, și-a anunțat plecarea de la echipă pe pagina personală de Instagram. Contractul acestuia expira la finalul lunii iunie și nu a mai fost prelungit. „A venit momentul să îmi iau rămas-bun. A fost o perioadă intensă, cu multe provocări, momente frumoase și experiențe care m-au ajutat să […]


Citește articolul complet pe Gazeta de Sud

Alte știri din Gazeta de Sud