Un bărbat și o femeie din municipiul Craiova au ajuns în arest preventiv după ce ar fi pus la cale o schemă prin care au convins zeci de persoane să plătească pentru racordări ilegale la rețeaua de energie electrică. Potrivit anchetatorilor, cei doi sunt acuzați că au indus în eroare 28 de persoane din comunele […]
VIDEO „Curent gratuit” și racordări ilegale. Doi craioveni au ajuns în arest după ce au păgubit zeci de persoane
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/20 08:05
Alte știri din Gazeta de Sud
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/20 07:28
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/20 06:34
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/20 05:00
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/19 19:18
