Adolescentul care s-a înecat într-un iaz din Dorohoi ar fi fost împins în apă de colegi

Adolescentul care s-a înecat într-un iaz din Dorohoi ar fi fost împins în apă de colegi

Un adolescent de 14 ani din județul Botoșani s-a înecat luni seară într-un iaz. Acuzația de ucidere din culpă s-a transformat într-una de omor, după ce polițiștii au ajuns la concluzia că băiatul, care nu știa să înoate, ar fi fost împins în apă de cei doi colegi care-l însoțeau. Adolescentul de 14 ani a […]


Citește articolul complet pe Gazeta de Sud

Alte știri din Gazeta de Sud