Momente tensionate într-o zonă locuită și frecventată de turiști, după ce o ursoaică și puiul acesteia au intrat într-o locuință. Proprietarii au rămas în exteriorul casei și au filmat animalele de la distanță, de teamă să nu fie atacați.Incidentul s-a petrecut la scurtă distanță de una dintre cele mai cunoscute atracții turistice din stațiune. Potrivit localnicilor, prezența urșilor în apropierea gospodăriilor a devenit tot mai frecventă în ultimele săptămâni ...
Momente de panică după ce o ursoaică și puiul ei au intrat într-o locuință dintr-o stațiune turistică
- de Cuget Liber
- 2026/06/12 14:55
