Un accident rutier grav s-a produs vineri dimineață pe Șoseaua București-Măgurele, unde doi pietoni au fost răniți după ce o mașină a scăpat de sub control și a ajuns pe trotuar.Potrivit informațiilor transmise de Brigada Rutieră, un șofer în vârstă de 71 de ani, care circula dinspre Măgurele către Șoseaua Alexandriei, a intrat în coliziune cu o autoutilitară. În urma impactului, autoturismul și-ar fi pierdut direcția de deplasare, a lovit trei mașini parcate și a ...
Accident teribil pe o șosea din Capitală. O mașină a intrat pe trotuar și a lovit doi pietoni
- de Cuget Liber
- 2026/06/12 14:35
