Un cuplu din Marea Britanie a fost condamnat în Spania după ce și-a lăsat cei trei copii singuri într-o cameră de hotel din Benalmádena pentru a merge la distracție.Copiii, cu vârste de șase luni, un an și patru ani, au fost găsiți nesupravegheați la un hotel de pe Costa del Sol și transportați la spital. Părinții, un bărbat de 41 de ani și o femeie de 28 de ani, au fost arestați și acuzați de abandon de minori.Instanța le-a aplicat pedepse de un an și șase luni de ...
A fost condamnat un cuplu care și-a abandonat cei trei copii la hotel pentru a merge la distracție
- de Cuget Liber
- 2026/06/13 15:55
