Diana Șoșoacă, în fruntea „Marșului Normalității” din București

Diana Șoșoacă, în fruntea „Marșului Normalității” din București

Mii de persoane au participat sâmbătă la „Marșul Normalității” în București, eveniment desfășurat cu câteva ore înaintea marșului Bucharest Pride, programat tot în Capitală.La manifestația „Marșul Normalității” a participat și europarlamentarul Diana Șoșoacă, aflată în fruntea coloanei de protestatari. Aceasta a caracterizat Bucharest Pride drept „marșul imoralității”, exprimând mesaje critice la adresa evenimentului și a comunității ...


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber