Un adolescent în vârstă de 15 ani din județul Timiș a murit, la două săptămâni după ce a suferit un accident grav în timp ce se deplasa pe o trotinetă electrică. Băiatul ajunsese în stare de moarte cerebrală imediat după impact, iar decesul a fost anunțat de familie prin mesaje publicate pe rețelele de socializare.Accidentul s-a produs după ce minorul a plecat de la școală, în timpul programului, împreună cu alți doi colegi, toți circulând pe trotinete electrice. La ...
A murit băiatul de 15 ani din Timiș după două săpămâni de la accidentul cu trotineta electrică
- de Cuget Liber
- 2026/06/13 12:15
