Tragedie în Olt: Un tânăr de 17 ani s-a înecat în râul Olteț

Tragedie în Olt: Un tânăr de 17 ani s-a înecat în râul Olteț

O după-amiază care se voia a fi de relaxare s-a transformat într-o adevărată tragedie în județul Olt. Un adolescent în vârstă de 17 ani și-a pierdut viața după ce s-a înecat în apele râului Olteț, pe raza localității Voineasa. Pompierii olteni au fost alertați de urgență prin apel la numărul unic 112. La fața locului […]


Citește articolul complet pe Gazeta de Sud

Alte știri din Gazeta de Sud