Un turist a rămas fără maşină, pe Transfăgărăşan. Şi putea provoca şi o tragedie. Fascinat de priveliştea spectaculoasă, a coborât din autoturism să facă o poză, doar că a uitat să tragă frâna de mână. Aşa că maşina a căzut în prăpastie. Şoferul a uitat să asigure vehiculul, ocupat să facă poze. Maşina a luat-o […]
