Universitatea Craiova a început cantonamentul din Austria! Trei jucători nu au făcut deplasarea cu echipa

Universitatea Craiova a început cantonamentul din Austria! Trei jucători nu au făcut deplasarea cu echipa

Universitatea Craiova a început pregătirile din Austria, acolo unde va efectua stagiul centralizat din această vară până pe 30 iunie. Delegația campioanei României a ajuns sâmbătă la Neustift im Stubaital, locație devenită deja una de tradiție pentru formația din Bănie, care desfășoară aici al șaselea cantonament. Lotul pregătit de antrenorul Filipe Coelho a făcut deplasarea […]


Citește articolul complet pe Gazeta de Sud

Alte știri din Gazeta de Sud