Poliţiştii au deschis un dosar penal şi fac cercetări, după ce un bărbat din Sri Lanka, ce lucrează ca livrator, ar fi fost agresat de un agent de pază în curtea Spitalului Judeţean Arad.Potrivit www.specialarad.ro, un livrator din Sri Lanka a fost agresat de un agent de pază în curtea Spitalului Judeţean Arad.Bărbatul ar fi oprit maşina în dreptul unui semn de "oprirea interzisă" şi, după un schimb de replici cu agentul de pază al unităţii medicale, ar fi fost ...
Scandal în curtea unui spital. Un livrator ar fi fost pălmuit de un agent de pază
- de Cuget Liber
- 2026/06/16 13:21
