Nu ratați emisiunea „Dincolo de Scor“, care va fi difuzată luni, 15 iunie, de la ora 18.30, la Antena 3 Constanța. Alături de realizatorul Mircea Ghiță și de invitatul permanent al emisiunii, ziaristul Sorin Mihalache, se va afla Gheorghe Slabu, președintele Consiliului de Administrație al CSM Constanța. Obiective ambițioase - podium național și calificare în cupele europene - la echipa masculină de handbal; va intra și handbalul feminin sub „umbrela” CSM?; va avea din ...
Nu ratați emisiunea „Dincolo de Scor“, la Antena 3 Constanța. Invitat - Gheorghe Slabu, președinte CA CSM Constanța
- de Cuget Liber
- 2026/06/15 14:39
