Ioan Ovidiu Sabău a ieșit pe gazon pentru primul antrenament la Farul Constanța

Ioan Ovidiu Sabău a ieșit pe gazon pentru primul antrenament la Farul Constanța

Farul Constanța a început pregătirile pentru sezonul 2026-2027 sub conducerea noului antrenor principal, Ioan Ovidiu Sabău. În aceste momente, tehnicianul a ieșit pe terenul de la Baza Sportivă a Academiei Hagi, unde așteaptă sosirea jucătorilor pentru prima ședință de pregătire.Fotbaliștii se află momentan în sala de forță, iar în scurt timp vor ieși pe gazon pentru primul antrenament al verii. Astfel, începe oficial noua etapă a Farului, cu Ioan Ovidiu Sabău la cârma ...


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber