Eleva de 12 ani, rănită grav pe trotuar în accidentul rutier de acum două zile, în fața unei școli din județul Bistrița-Năsăud, a murit la spital. Este posibil ca șoferul de 59 de ani să fi adormit la volan, spun surse din anchetă.În ziua aceea, fata, elevă în clasa a V-a, tocmai ieșea de la cursuri și se îndrepta spre casă. Pe trotuarul din fața școlii mai erau o elevă de 11 ani și o femeie de 31 de ani. În imaginile surprinse de camerele de supraveghere se vede cum o ...
Final tragic după accidentul din fața școlii. Eleva de 12 ani a pierdut lupta pentru viață
- de Cuget Liber
- 2026/06/17 15:17
