Clipe de groază pe un șantier din Austria, unde doi muncitori români au căzut de la înălțime în timpul unor lucrări de montare a panourilor solare. Victimele au fost tansportate de urgență la spital în stare gravă.Doi muncitori români, în vârstă de 23 și 26 de ani, au fost grav răniți marți după-amiază, după ce au căzut de la o înălțime de aproximativ opt metri, în timpul unor lucrări de montare a panourilor fotovoltaice pe acoperișul unei locuințe din orașul ...
Clipe de groază pe un șantier. Doi muncitori români au căzut în gol de la opt metri
- de Cuget Liber
- 2026/06/17 12:32
Alte știri din Cuget Liber
- de Cuget Liber
- 2026/06/17 11:55
- de Cuget Liber
- 2026/06/17 11:37
- de Cuget Liber
- 2026/06/17 10:55
- de Cuget Liber
- 2026/06/17 10:40
