Clipe de groază pe un șantier. Doi muncitori români au căzut în gol de la opt metri

Clipe de groază pe un șantier. Doi muncitori români au căzut în gol de la opt metri

Clipe de groază pe un șantier din Austria, unde doi muncitori români au căzut de la înălțime în timpul unor lucrări de montare a panourilor solare. Victimele au fost tansportate de urgență la spital în stare gravă.Doi muncitori români, în vârstă de 23 și 26 de ani, au fost grav răniți marți după-amiază, după ce au căzut de la o înălțime de aproximativ opt metri, în timpul unor lucrări de montare a panourilor fotovoltaice pe acoperișul unei locuințe din orașul ...


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber