Elevii claselor a X-a și a XI-a de la Liceul Tehnologic „Dragomir Hurmuzescu“ și Liceul Tehnologic „Nicolae Titulescu“ au participat, săptămâna aceasta, la o activitate de educație pentru sănătate. Aceasta a fost dedicată prevenirii consumului de alcool în rândul adolescenților. Potrivit reprezentanților Direcției de Sănătate Publică Județeană (DSPJ), în cadrul întâlnirii, au fost prezentate informații privind efectele consumului de alcool asupra sănătății ...
Elevii din Medgidia au învățat despre riscurile consumului de alcool
- de Cuget Liber
- 2026/06/17 11:55
