Cătălin Predoiu și-a dat demisia din funcția de prim-vicepreședinte al PNLCătălin Predoiu, ministru interimar al Internelor, și-a dat demisia din conducerea PNL, acolo unde deținea funcția de prim-vicepreședinte. Demisia a fost anunţată, miercuri, de Ilie Bolojan, în şedinţa BPN al PNL. Predoiu era ...Mai mult ...
Cătălin Predoiu și-a dat demisia din funcția de prim-vicepreședinte al PNL
- de Cuget Liber
- 2026/06/17 13:24
