Ministrul Transporturilor, Ciprian Șerban, îi amenință pe lucrătorii de la Metrorex ce își desfășoară activitatea în clădirea ministerului că au de optat între a renunța în mod voluntar la sporul de metrou, acordat celor ce lucrează în subteran, sau să se mute în subteran, alături de colegii lor. Ciprian Șerban îi amenință pe lucrătorii Metrorex: […]
Ministrul Transporturilor, Ciprian Șerban, îi amenință pe angajații Metrorex din birourile ministerului: „Fac un apel public la dumneavoastră să renunțați la sporul de metrou” VIDEO
- de Ziarul Profit
- 2025/08/28 08:33
