Un român a trăit cu tatăl mort în casă timp de nouă luni pentru a-i încasa pensia

Un bărbat și-a ţinut în casă tatăl mort din ianuarie pentru a-i încasa pensia. Poliţiştii Secţiei nr.5 Poliţie Rurală Giurgiu s-au sesizat după ce un bărbat a reclamat că nepotul său nu i-ar permite accesul în locuinţa din localitatea Malu, judeţul Giurgiu, pentru a-şi vizita cumnatul. Potrivit IPJ Giurgiu, din primele cercetări, a reieşit faptul […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit