Ilie Bolojan pune tunurile pe companiile de stat datoare la ANAF. „Trebuie închise pentru că sunt o gaură neagră!”

Ilie Bolojan este de părere că acele companii care pot fi redresate trebuie să-şi continue activitatea. „Și companiile de stat au restanțe destul de importante care trebuie executate de ANAF. Companiile care pot fi redresate trebuie să continue, cele care au capitaluri sociale negative trebuie închise pentru că sunt o gaură neagră. Sunt multe societăți […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit