Polițiștii Serviciului Rutier au depistat în trafic, în noaptea de 23 iunie, un bărbat de 34 de ani din Drobeta-Turnu Severin care conducea un autoturism după ce ar fi consumat băuturi alcoolice. Potrivit oamenilor legii, acesta a fost oprit pe strada Anghel Saligny, în jurul orei 00:23. În urma testării cu aparatul etilotest, a rezultat […]
Alte știri din Gazeta de Sud
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/23 07:55
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/23 07:55
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/23 07:06
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/23 06:48
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/23 06:40
