Șofer din Drobeta-Turnu Severin, depistat băut la volan

Șofer din Drobeta-Turnu Severin, depistat băut la volan

Polițiștii Serviciului Rutier au depistat în trafic, în noaptea de 23 iunie, un bărbat de 34 de ani din Drobeta-Turnu Severin care conducea un autoturism după ce ar fi consumat băuturi alcoolice. Potrivit oamenilor legii, acesta a fost oprit pe strada Anghel Saligny, în jurul orei 00:23. În urma testării cu aparatul etilotest, a rezultat […]


Citește articolul complet pe Gazeta de Sud

Alte știri din Gazeta de Sud